Dnes má meniny Kamila, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - Stavebné stroje - Minibager Yanmar SV16 možný leasing, úver, prenájom, splátky
www.sms-portal.cz

Minibager Yanmar SV16 možný leasing, úver, prenájom, splátky

minibager_yanmar_sv16_mozny_leasing_uver_prenajom_splatky_tlyvr.jpg
minibager_yanmar_sv16_mozny_leasing_uver_prenajom_splatky_idbdu.jpg minibager_yanmar_sv16_mozny_leasing_uver_prenajom_splatky_idbdu.jpg minibager_yanmar_sv16_mozny_leasing_uver_prenajom_splatky_bpbub.jpg minibager_yanmar_sv16_mozny_leasing_uver_prenajom_splatky_bpbub.jpg minibager_yanmar_sv16_mozny_leasing_uver_prenajom_splatky_llr11.jpg minibager_yanmar_sv16_mozny_leasing_uver_prenajom_splatky_llr11.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 270
Cena
20 900,00 €

predám minibáger YANMAR SV16 nový, rok výr. 2018, so zárukou 24 mesiacov. Hmotnosť 1.655 kg. Hĺbkový dosah 2.200 mm. Výškový dosah 3.460 mm. Presklená pohodlná kabína s kúrením. Informačný LCD display v kabíne poskytuje obsluhe rôzne informácie o rýpadle. Dozérová radlica široká 980 mm. Pevný pásový podvozok, a dve rýchlosti pojazdu. Proporcionálne ovládaný hydraulický okruh (dvojčinný) na pohon hydraul. svahovačky, vrtacieho zariadenia alebo hydraulického búracieho kladiva. Mimoosé kopanie pre bágrovanie pri stene. Mechanický rýchloupínač prídavných zariadení a dve výkopové lopaty. Cena rýpadla pri kúpe cez leasing je 20.900 EUR+dph. Bager je možné kúpiť aj na splátky, alebo formou prenájmu s následným odkupom bágra nájomcom za zostatkovú cenu. Mesačné nájomné je 1.500 EUR+dph. Pri krátkodobom prenájme je denné nájomné 68 EUR. Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie, alebo pošleme splátkový kalendár. Báger Vám môžeme predviesť, alebo zapožičať na skúšku, prípadne prenajať na kratšiu, alebo dlhšiu dobu. Technické údaje nájdete na stránke ATRENT s.r.o.

VIDEO
Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Stavebné stroje
Lokalita: Bratislavský kraj
Dátum pridania: 13.10.2018 10:06
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: ATRENT sro
Tel/Mobil: 0910908841
WWW adresa: www.atrent.sk

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 rychlypredaj.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYReality a nehnuteľnosti, Práca,