Dnes má meniny Iveta, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - Stavebné stroje - rypadlo, minibager Yanmar SV18, možný prenajom, úver, splátky, leasing
www.sms-portal.cz

rypadlo, minibager Yanmar SV18, možný prenajom, úver, splátky, leasing

rypadlo_minibager_yanmar_sv18_mozny_prenajom_uver_splatky_leasing_pz05k.jpg
rypadlo_minibager_yanmar_sv18_mozny_prenajom_uver_splatky_leasing_kjlxw.jpg rypadlo_minibager_yanmar_sv18_mozny_prenajom_uver_splatky_leasing_kjlxw.jpg rypadlo_minibager_yanmar_sv18_mozny_prenajom_uver_splatky_leasing_jbjy3.jpg rypadlo_minibager_yanmar_sv18_mozny_prenajom_uver_splatky_leasing_jbjy3.jpg rypadlo_minibager_yanmar_sv18_mozny_prenajom_uver_splatky_leasing_2ajuy.jpg rypadlo_minibager_yanmar_sv18_mozny_prenajom_uver_splatky_leasing_2ajuy.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 129
Cena
23 890,00 €

predám minibáger YANMAR SV18 nový, rok výr. 2018, s plnou zárukou. Hmotnosť 1.980 kg. Hĺbkový dosah 2.420 mm. Výškový dosah 3.860 mm. Presklená pohodlná kabína s kúrením. Informačný LCD display v kabíne poskytuje obsluhe rôzne informácie o rýpadle. Dozérová radlica široká 980 mm, alebo 1.320 mm. Teleskopicky rozťahovateľný pásový podvozok, a dve rýchlosti pojazdu. Proporcionálne ovládaný hydraulický okruh (dvojčinný) na pohon hydraul. svahovačky, vrtacieho zariadenia alebo hydraulického búracieho kladiva. Mimoosé kopanie pre bágrovanie pri stene. Mechanický rýchloupínač prídavných zariadení. Dve výkopové lopaty a svahovačka. Cena rýpadla pri kúpe cez leasing je 23.890 EUR+dph. Bager je možné kúpiť aj na splátky, alebo formou prenájmu. Mesačné nájomné je 1.500 EUR+dph. Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie, alebo pošleme splátkový kalendár. Báger Vám môžeme predviesť, alebo zapožičať na skúšku, prípadne prenajať na kratšiu, alebo dlhšiu dobu. Pri krátkodobom prenájme je denné nájomné 68 EUR+dph. K dispozcii máme tiež prívesný vozík na prepravu minibágra. V prípade potreby vieme zorganizovať prepravu minibágra na miesto prenájmu.

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Stavebné stroje
Lokalita: Bratislavský kraj
Dátum pridania: 13.10.2018 10:17
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: ATRENT sro
Tel/Mobil: 0910908841
WWW adresa: www.atrent.sk

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 rychlypredaj.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYReality a nehnuteľnosti, Práca,